ANALIZUJEMY
RYNEK

REKOMENDUJEMY ROZWIĄZANIA

KOORDYNUJEMY WDROŻENIA

MONITUJEMY OSZCZĘDNOŚCI

Jak działamy?

Analiza oszczędności

Monitorujemy obszary, które mają największy potencjał pozwalający na oszczędności, czyli wszystko to, co wpływa na zużycie energii.

Umowa inwestycyjna

Po zatwierdzeniu zaproponowanego rozwiązania podpisujemy umowę na przeprowadzenie inwestycji. Następnie przechodzimy do jej realizacji. Otrzymujesz od nas informację o postępach prac, po zakończeniu każdego ważniejszego etapu.

Wdrożenie rozwiązań

Oferujemy sprawdzone i korzystne rozwiązania. Na wybrane produkty i materiały przeprowadzamy postępowania aukcyjne, dzięki temu masz pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę. Zajmujemy się również koordynacją projektu i przygotowaniem odpowiednich umów z dostawcami i podwykonawcami.

Przedstawienie wyników i rekomendacji

Wyniki naszych analiz przestawiamy w postaci raportu wraz z planem oszczędności i polecanym przez nas rozwiązaniem.

Pozyskanie finansowania (opcjonalnie)

Jeżeli nie chcesz inwestować własnych środków, pomożemy pozyskać finansowanie zewnętrzne. Może to być niskoprocentowa pożyczka, umowa leasingowa, dodatkowo dofinansowanie z dostępnych programów. Przygotujemy również szczegółowe analizy i niezbędną dokumentację.

Kontrola oszczędności

Po zakończeniu wdrożenia wykonujemy pomiary uzyskanych wstępnie oszczędności. Dzięki temu uzyskasz potwierdzenie prognozowanych korzyści. W przypadku finansowania zewnętrznego zysk z oszczędności przez określony czas, przeznaczasz na spłatę inwestycji.

FILOZOFIA FIRMY

Pomagamy oszczędzać!

Celem EnerZon® jest proste oszczędzanie. Pomagamy wskazać obszary, w których najczęściej marnujemy energię i wodę. Dążymy do poprawy komfortu pracy, efektywnego odpoczynku i osiągnięcia zysku z oszczędności. Chcemy podzielić się naszą wiedzą, żeby każda Twoja złotówka wydana na energooszczędne rozwiązania przyniosła wymierne zyski ekonomiczne i ekologiczne. Interesują nas tylko opłacalne inwestycje!

Bądź eko!

Korzyści ekonomiczne i wysoka jakość usługi stanowią kryterium doboru oferowanych przez nas produktów, dlatego zawsze wykorzystujemy rozwiązania oparte na inteligentnej technologii. Dobieramy oferty do indywidualnych potrzeb klientów, zarówno tych, którzy chcieliby zaoszczędzić na prądzie i ogrzewaniu w domu i firmie, jak i dla tych, którzy oczekują korzyści nie tylko ekonomicznych, lecz także ekologicznych (tzw. podwójne EKO).

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt