RESTAURACJA Rucola w Świnoujściu z nowym ciepłym ogródkiem restauracyjnym

 In Business, Case Study, Dla firm i instytucji, Lifestyle, News

Rucola  to restauracja w centrum Świnoujściu oferująca klientom prawdziwą włoską kuchnię. Lokal dysponuje nowoczesnym ogrodem zimowym, dzięki czemu klienci mogą delektować się posiłkiem na świeżym powietrzu. W chłodniejszych miesiącach ogródek zewnętrzny nie był w pełni wykorzystywany, dlatego potrzebny był wydajny system ogrzewania na zewnątrz.

Do Restauracji Rucola w Świnoujściu wybrano wysokiej klasy promienniki podczerwieni niemieckiej firmy Solamagic, model Premium S1 BT.

Promienniki serii Premium S to obecnie (2020) jedne z najbardziej designerskich i funkcjonalnych krótkofalowych promienników na świecie – czyli najmocniejszych, emitujących fale dające najlepszy komfort cieplny. Elegancka i wyjątkowo dopracowana konstrukcja oraz nowo opracowana technologia Ultra No-Glare®, sprawiają, że promienniki z serii PREMIUM S są naturalnym wyborem dla osób, które cenią bezkompromisowość, wysublimowaną estetykę w najlepszym europejskim wydaniu oraz przywiązanie do jakości i komfortu. 

Światło widzialne w Solamagic 2500W Premium+ zmniejszone zostało do nieosiągalnej granicy (dla konkurencyjnych promienników krótkofalowych) jedynie do 40-45 LUX/kW/m2

Promienniki Solamagic Premium S można wyposażyć w moduły sterujące i regulacji mocy na drodze radiowej, za pomocą pilota (moduł ARC) lub poprzez Bluetooth (moduł BTC). Możliwość sterowania zdalnego i regulacji mocy za pomocą aplikacji na smartfona (Android, iOS), sprawiają iż promiennik jest bardzo wygodny w użyciu (moduł BT).

Efektywna dystrybucja ciepła oraz niska emisja światła widzialnego sprawia, że promienniki Solamagic Premium S ​​idealnie nadają się na zewnętrzne restauracyjne tarasy, ogrzewając klientów przez cały rok.

Promienniki Premium S dostępne są w 3 wariantach mocy (1400, 2000 i 2500W), w 3 podstawowych wariantach kolorystycznych (biały, tytan i antracyt), jak również w dowolnej kolorystyce z palety RAL

Promiennik wybrany do tej realizacji to: 

 

Solamagic Premum S1 2000

Promiennik Solamagic Premium S1 2000 

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
E-gazele Biznesu 2020 logo