Ciepły Ogródek Restauracyjny w „Dziurce od klucza” (Warszawa)

 In Articles, Case Study, Dla firm i instytucji, Frontpage, News

Warszawska Restauracja Dziurka od Klucza znajduje się w wyjątkowym miejscu, na terenie historycznego Fortu 8 (Śłużew). Fort 8 to odremontowana, przepiękna budowla – dawny obiekt wojskowy „Fort Służew”. Doskonała lokalizacja, ponadczasowa architektura, zieleń i historyczne wnętrza to nie jedyne zalety tego miejsca. Restauracja ma do dyspozycji duży hall, dwie duże sale restauracyjne oraz, ogromny ogródek. Dzięki eleganckiej zadaszonej pergoli i promiennikom podczerwieni Veito Blade może korzystać z dodatkowych 50 miejsc dla klientów nawet w pochmurne i chłodne dni. A w weekendy organizowane są okazjonalne targi na świeżym powietrzu, podczas których sprzedawane są własne produkty J.

Do Restauracji Dziurka od Klucza w Warszawie wybrano promienniki podczerwieni firmy Veito, model o nowoczesnym wyglądzie Blade.

Do projektu zostały wybrane średniofalowe promienniki Veito Blade 2000W, ze względu na ich natychmastowe, mocne ciepło oraz łatwą instalację. Promienniki sterowane są za pomocą pilota oraz emitują łagodne bursztynowe światło, które wieczorami nadaje przyjemny klimat.

Super nowoczesny promiennik podczerwieni Blade firmy Veito w futurystycznej obudowie, przypomina bardziej luksusowy sprzęt audio niż grzejnik. Wygodny w obsłudze promiennik Blade o mocy 2000W to mocny elektryczny grzejnik na podczerwień. Emituje silnie ukierunkowane, równomierne i przyjemne ciepło.

W przeciwieństwie do innych tego typu produktów w 92% wytwarza promieniowanie podczerwone. A światło widzialne, które emituje jest łagodne i nie rażące oczu.

Żarnik – „serce” urządzenia wykonany został w technologii z włókna węglowego. Takie grzejniki mają żywotność aż 10 lat i ogrzewają otoczenie niezwykle wydajnie. 

Fort 8

Zdjęcie 1 z 5

Grzejnik na podczerwień uzyskuje swoją pełną moc grzewczą natychmiast po włączeniu. A technologia promienni podczerwonych  zapewnia błyskawiczne odczucie ciepła.  Nie trzeba czekać na nagrzanie się urządzenia oraz pomieszczenia. Dzięki temu urządzenie zużywa mniej energii i doskonale nadaje się do ogrzewanie zewnętrznego.

Efektywna dystrybucja ciepła oraz niska emisja światła widzialnego sprawia, że promienniki Veito Blade ​​idealnie nadają się na zewnętrzne restauracyjne tarasy, ogrzewając klientów przez cały rok.

Promienniki Veito Blade dostępne są w 2 wariantach mocy (2000 i 2500W), i w 2 podstawowych wariantach kolorystycznych (czarny i srebrno-czarny)

Promiennik wybrany do tej realizacji to: 

 

Promiennik Podczerwieni Veito Blade 2000 

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
E-gazele Biznesu 2020 logoGrosmann ISP