Enerzon e-Gazelą Biznesu 2020

 In Bez kategorii, Dla firm i instytucji, News

Mamy ogromną przyjemność poinformować, że w tym roku firma Enerzon otrzymała „e-Gazelę Biznesu- 2020”nagrodę dla dynamicznie rozwijających się firm e-commerce w Polsce. Wyróżnienie magazynu „Puls Biznesu” potwierdza wysoką, jakość naszych usług i produktów, jakie oferujemy w naszym sklepie internetowym oraz nieustannie powiększającą się grupę zadowolonych Klientów. Serdecznie dziękujemy za powierzone nam zaufanie!

W Polsce działa około 15 tysięcy e-sklepów.  Od 2014 roku magazyn „Puls Biznesu” publikuje ranking „e-Gazele Biznesu”, gromadzący wyniki najdynamiczniej rozwijających się firm prowadzące handel w internecie.

Obecnie, w naszym sklepie internetowym największym zainteresowaniem klientów cieszą się energooszczędne rozwiązania grzewcze takie jak nisko i wysokotemperaturowe promienniki podczerwieni, panele grzewcze, czy inteligentne systemy sterowania ogrzewaniem, zaprojektowane specjalnie z myślą o wymagających użytkownikach domowych i komercyjnych. W naszym portfolio posiadamy tylko wyselekcjonowane i sprawdzone grupy produktów, czołowych europejskich i światowych producentów. Nasi sprzedawcy i osoby z pomocy technicznej chętnie służą fachową pomocą

Wyróżnienie e-Gazelą Biznesu 2019 motywuje nas jeszcze bardziej do pracy na rzecz doskonalenia prowadzanych przez nas działań.

Recent Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
Restauracja Rucola