GROSMANN® – OGRZEWANIE PRZYSZŁOŚCI

 In Articles, Bez kategorii, Business, Dla firm i instytucji, News

Grosmann® to nowa, europejska marka już dostępna w naszej ofercie. Nasza propozycja dla klientów, którzy poszukują nowoczesnych i energooszczędnych rozwiązań w epoce szybujących ceny gazu, oleju i prądu. Marka Grosmann®  oferuje energooszczędne  produkty do ogrzewania podstawowego i uzupełniającego. Marka jest obecna na polskim rynku od 2020r jednak jej flagowe produkty i technologia znane i stosowane już były wcześniej w krajach o wysokiej  świadomości ekologicznej i energetycznej takich jak Niemcy, Szwajcaria, Belgia, Wlk. Brytania i innych. 

grzejnik hybrydowy grosmann

Produkty Grosmann®  wyróżnia połączenie wysokiego standardu, funkcjonalności i wykonania w połączeniu z nowoczesnym, estetycznym designem. Pod marką Grosmann® produkowane są wyłącznie sprawdzone elektryczne rozwiązania grzewcze m.in. promienniki i panele grzewcze na podczerwień. Produkty zaprojektowane zostały na bazie najlepszych europejskich wzorców w dziedzinie energooszczędnego ogrzewania na podczerwień. Rozwiązania grzewcze marki Grosmann® zaprojektowane zostały m.in. do współpracy z przydomowymi elektrowniami fotowoltaicznymi. 

Produkty Grosmann® tworzą trzy uzupełniające się linie:
– panele na podczerwień,
 które można montować na suficie, aby najbardziej wydajnie wykorzystać technologię podczerwieni,
– grzejniki hybrydowe,
 które łatwo mogą zastąpić tradycyjne grzejniki elektryczne, montując je w tych samych miejscach,
– promienniki krótkofalowe do szybkiego nagrzewania pomieszczeń wewnątrz lub na zewnątrz.

Wszystkie produkty Grosmann® są produkowane w fabrykach w Europie i zostały przebadane na zgodność z wymogami unijnymi w zakresie bezpieczeństwa i kompatybilności elektromagnetycznej. Wybrane produkty oferowane znajdujące się w naszej ofercie posiadają certyfikaty i testy prowadzone wg najbardziej wymagających norm TUV obowiązujących m.in. w Niemczech. Produkty Grosmann objęte są pełną podstawową 2-letnią lub rozszerzoną 5-letnią gwarancją. Zapewniamy wsparcie techniczne oraz serwis w Polsce. Zapraszamy na stronę internetową marki Grosmann grosmann.pl .

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt