Kontroluj ciepło i wodę w swoim domu.

Poznaj tylko niektóre metody zarządzania ciepłem i wodą w twoim domu, biurze czy instytucji.

CECHY REGULATORA

 • Oprawa w formie białej i czarnej ramki (na wyposażeniu)
 • Dostępne także modele wyposażone w szklaną ramkę GIRA (opcjonalnie)
 • Biały lub czarny kolor touchpada
 • Łatwe do nawigacji menu (j. angielski)
 • Program tygodniowy
 • Tryby pracy: eco, party, dom, praca, urlop
 • Tryby pracy: Inteligentnie „n” łatwo, stałe grzanie, powolne ogrzewanie, chłodzenie i antyzamarzanie
 • Kalibracja przewodu czujnika i sterowania histerezy zegara
 • Funkcja auto-uczenie (self-learning)
 • Automatyczna zmiana czasu z letniego na zimowy
 • Przełącznik regulacji mocy, piętro, pokój lub termostat

eTouch-mini to najwyższa generacja domowych regulatorów temperatury z wbudowaną „inteligencją” od austriackiego producenta systemów ogrzewania płaszczyznowego – firmy ETHERMA. Regulator zapewnia niesamowity komfort sterowania ogrzewaniem ale także może przyczynić się do osiągania sporych oszczędności na ogrzewaniu nawet do 30%.

Programowalny regulator temperaturyInteligenty termostat pokojowy

Design plus energooszczędność!

eTouch mini to najnowsza generacja termostatów elektronicznych ETHERMA, przeznaczonych do sterowania: ogrzewaniem podłogowym elektrycznym np. maty lub kable grzejne, ogrzewaniem wodnym poprzez sterowanie siłownikiem 230V, grzejnikami elektrycznymi na podczerwień LAVA-Designs oraz każdym innym systemem grzejnym sterowanym 0/1 za pomocą 230V. To idealna propozycja dla architektów i inwestorów ceniących jakość i estetykę. Minimalistyczny prosty kształt do nowoczesnych wnętrz w domu i biurze.

Regulator oferuje zaawansowane funkcje energooszczędne, nadaje się do montażu podtynkowego w puszce. Technologia kontroli logiki rozmytej gwarantuje nie tylko bardziej stabilną temperaturę, ale także pomaga aktywnie oszczędzać energię. Termostat posiada wyraźny kolorowy 1.8″ wyświetlacz TFT z panelem dotykowym. Tygodniowy program umożliwia zaprogramowanie ogrzewania na każdy dzień tygodnia.

Pokojowy programowalny regulator temperatury Termostat Etouch mini

NAJWAŻNIEJSZE CECHY

 • Tryb grzania i chłodzenia do wyboru z poziomu menu
 • zapamiętanie ustawień użytkownika po zaniku napięcia przez 24h
 • Na wyposażeniu zintegrowany czujnik pokojowy i zewnętrzny czujnik podłogowy
 • Kompatybilny z różnymi typami dekoracyjnych ramkek m.in.: GIRA, JUNG, BERKER, Busch & Jager
 • Łatwa obsługa, przewodnik pierwszej instalacji
 • Tryb Eco+ zapewnia stałą, w pełni automatyczną optymalizację systemu grzewczego i oszczędzania energii
 • Regulacja ogrzewania dostosowana do różnych typów wykładzin podłogowych oraz paneli grzewczych
 • Etouch mini jest kompatybilny ze wszystkimi standardowymi czujnikami powietrznymi
 • Regulator znajduje zastosowanie do sterowania elektrycznym i wodnym ogrzewaniem podłogowym

Ogrzewaj podczerwienią.

Ogrzewanie na podczerwień należy do najbardziej efektywnych strefowych technologii grzewczych pomieszczeń biurowych, lokali komercyjnych, mieszkalnych. Jest bezkonkurencyjne również w przypadku ogrzewania obiektów o dużej kubaturze oraz ogrzewania na zewnątrz. Grzejniki na podczerwień wykorzystują nanotechnologię, która jest najstarszym i najwydajniejszym źródłem energii odpowiadającym najbardziej naturalnemu ogrzewaniu ze słońca. Najnowsze rozwiązania oparte na grzejnikach radiacyjnych emitujących ciepło podczerwieni o częstotliwości fali długiej, umożliwiają ogrzewanie wybranych stref jak i całych pomieszczeń oraz stanowią świetną propozycję dla budynków o niskim zapotrzebowaniu energetycznym tzn. domów energooszczędnych i domów pasywnych. W obiektach wysokich o dużej powierzchni i wysokości oraz ogrzewania na zewnątrz, proponujemy rozwiązania oparte na promiennikach krótkofalowych o największej intensywności grzewczej i najbardziej skutecznych do ogrzewania miejsc pracy, hal, zakładów produkcyjnych, garaży, tarasów oraz ogrodów zimowych. Ogrzewanie podczerwienią zapewnia zdrowy klimat i powoduje wymierne oszczędności na kosztach ogrzewania w porównaniu do innych tradycyjnych rozwiązań.

Dodatkową zaletą ogrzewania na podczerwień jest trwałość od 30 do 50 lat.

Więcej

Czy wiesz, że…?

Reguluj temperaturę, obniżaj koszty.

Nie zainstalowałeś systemów automatycznego sterowania temperaturą podczas budowy domu? Nic dziwnego — niewiele budynków zostało w nie wyposażone.

Nie musi to jednak oznaczać, że czeka Cię generalny remont domu lub biura by zacząć szybko i skutecznie oszczędzać na ogrzewaniu. Rozwiązaniem, które stosujemy i proponujemy m.in. są programowalne elektroniczne głowice termostatyczne.

Głowice to urządzenie automatycznie dostosowujące temperaturę. Wyposażone w programy czasowe, pozwalające regulować temperaturę w ciągu dnia, tygodnia wg zadanych parametrów. Dodatkowo elektroniczne głowice termostatyczne wraz z termostatem i programatorem czasowym pozwolą efektywnie sterować nie tylko ogrzewaniem, lecz także kontrolować zużycie ciepłej wody.

Odpowiedni dobór głowic termostatycznych i ich używanie może obniżyć koszty ogrzewania do 30%.  W jaki sposób? W taki, że każde obniżenie temperatury o 1st. powoduje obniżenie zużycia potrzebnego do podgrzania ciepła o 5-7%. Jeśli nie przebywasz w danym pomieszczeniu, nie utrzymuj temperatury takiej samej gdy jesteś w biurze lub w domu. To jest najprostsza z metod i zarazem bardzo skuteczna.

Zadbaj o oszczędne
zużycie wody

Dostarczamy efektywne rozwiązania obniżające zużycie i koszty wody, w tym również obniżające koszty podgrzewania. Nasze rozwiązania sprawdzają się w przypadku odbiorów komercyjnych, przemysłowych, instytucjonalnych jak również klientów indywidualnych. W każdym przypadku naszym celem jest dobranie rozwiązania pod kątem osiągnięcia najlepszych rezultatów oszczędnościowych. Realne średnie zmniejszenie kosztów zużycia  (bez wpływu na komfort użytkowania)  po wprowadzeniu dobranego przez nas ekosystemu, to 30% – 50%. 

Najprostszym i najskuteczniejszych sposobem ograniczenia zużycia wody jest zastosowanie odpowiednio dobranych baterii wodooszczędnych oraz zaawansowanych baterii bezdotykowych, wyposażonych dodatkowo w sterowanie elektronicznie.

Te pierwsze są znacznie tańszym rozwiązaniem, wykorzystywanym głównie do użytku domowego. Natomiast baterie bezdotykowe stosowane są zazwyczaj w obiektach publicznych, kompleksach biurowych, restauracjach i innych podobnych. W tych miejscach gdzie przebywa duża liczba ludzi, woda jest często zużywana w sposób niekontrolowany. Baterie bezdotykowe wyposażone w odpowiednio dobrane aeratory pozwalają ograniczyć zużycie wody nawet o 90%, dlatego warto przeanalizować ich użycie w takich miejscach.

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt