Innowacyjna pompa ciepła

 In News

WYSOKOWYDAJNA ENERGOOSZCZĘDNA POMPA CIEPŁA ACALOR
Innowacyjny system ogrzewania i chłodzenia w jednym

Niezwykle efektywna, przy tym bardzo prosta w instalacji powietrzna pompa ciepła bezpośredniego, niemieckiego producenta firmy ACALOR jako NOWOŚĆ dostępna w naszej ofercie już w Polsce. Odnawialna energia to symbol współczesnych czasów. Nowoczesny system ogrzewania i produkcji energii elektrycznej to już nie jest technologia przyszłości a teraźniejszość, regulowana przepisami prawa budowlanego.
To co zapewnia nam często poczucie bezpieczeństwa to pełna autonomiczność energetyczna i bycie niezależnym od zewnętrznych dostawców ciepła i prądu. Dążymy do tego aby stosowane metody osiągania takiej niezależności były wdrażane w zrównoważony sposób i w zgodzie z naturą. Przykładem takiej innowacyjnej technologii jest pompa ciepła ACALOR. Pompa, która pozyskuje darmową energię z powietrza przetwarzając ją następnie niezwykle wydajny sposób w komfortowe ciepło zimą i chłód w upalne dni latem. Ponadto, w sposób prawie całkowicie darmowy, zapewnia nam przez cały rok ciepłą wodę użytkową – bez konieczności podgrzewania wody zewnętrznymi podgrzewaczami!

Efekt działania ACALOR to do 80% oszczędności na ogrzewaniu, przy współczynniku COP do 5 zależnie od temperatur zewnętrznych.

Rozwiązanie idealne do nowych domów budowanych w technologi tradycyjnej jak i domów energooszczędnych.

Więcej

Recommended Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt