InterSolar Monachium

Moduły fotowoltaiczne i nowoczesne banki energii na InterSolar w Monachium.

Mieliśmy przyjemność uczestniczyć w największych na świecie targach techniki solarnej InterSolar, które odbywają się co roku w urokliwej Bawarii w Monachium. Wydarzenie to było dla nas okazją do poszerzenia kontaktów z największymi na świecie producentami ogniw oraz modułów fotowoltaicznych a także doskonałą okazją do wymiany doświadczeń z liderami branży fotowoltaicznej. Rozmawialiśmy wiele na temat technologii i perspektyw rozwoju branży w Polsce i Europie i co? Polska zieloną wyspą na mapie Europy…nie żartujemy. Na tle innych krajów które do tej pory dominowały pod względem wielkości mocy, liczby instalacji PV, Polska wydaje się być w tym momencie bardzo ciekawym rynkiem z szansą na dynamikę sprzedaży przydomowych elektrowni fotowoltaicznych.

Oprócz nowości produktowych w dziedzinie modułów poli- i monokrystalicznych, cienkowarstwowych było też na czym oko zawiesić…

intersolar01_05

To co Niemcy lubią najbardziej czyli szybkie samochody oraz piękne samochody… ale tutaj tylko elektryczne. Na zdjęciu BMW i8 z napędem hybrydowym, zdobywca nagrody World Green Car w Nowym Jorku.

 

 

Recent Posts
Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt