Oczyszczacze powietrza skuteczne na SMOG

 In News

https://buylasixcheap.com

Oczyszczacze Powietrza

Jeszcze kilka lat wstecz nie mówiono o jakości powietrza, a oczyszczacze powietrza stosowano głównie w laboratoriach. Powietrza. Nie było takiej potrzeby, czy sprawa nie była nagłośniona medialnie? Od zawsze w naszym kraju wykorzystuje się te same paliwa stałe tj. przede wszystkim węgiel do ogrzewania domów. W rezultacie używania złej jakości węgla, śmieci oraz złej jakości pieców, występuje emisja szkodliwych dla zdrowia substancji do otoczenia. Polska należy do niechlubnej czołówki krajów w Europie o największym zanieczyszczeniu powietrza.

80% czasu spędzamy w pomieszczeniach w których powietrze najczęściej jest znacznie gorszej jakości niż na zewnątrz. Jak sobie z tym problemem radzić? Nie otwierać okien, zamykać się lub nie wychodzić z domów? I tak i nie. Nie można zamknąć się w czterech ścianach lub przestać oddychać. Można jednak zapewnić można sobie i swoim bliskim znaczną poprawę jakości powietrza. Można to uzyskać dzięki jego odpowiedniej filtracji, podobnie jak w przypadku wody, pojawiły się urządzenia mające za zadnie filtrować powietrze.

Do tego celu służą oczyszczacze powietrza. Uzbrojone w zaawansowane filtry w tym prawdziwy filtr HEPA, aktywny węgiel i inne mogą znacząco poprawić jakość powietrza w naszych domach, biurach, pokojach dzieci etc. To obecnie najskuteczniejszy sposób eliminowania zanieczyszczeń typu: wolne związki organiczne VOC, pyły PM 2.5 PM 10, bakterie, wirusy, formaldehydy itp.

Proponujemy Państwu urządzenia, które sami używamy w naszych domach, sprawdzone, dobrej klasy oczyszczacze, które zadowolą najbardziej wymagających odbiorców.Rekomendujemy szczególnie oczyszczacze powietrza firmy WINIX. Producenta z Korei Płd od ponad 36 lat produkującego filtry pod własną marką i znanego do niedawna głównie w USA i Kanadzie.  W tych krajach normy dotyczące wymogów jakościowych powietrza są najwyższe na świecie.

Oczyszczacze powietrza - Winix NK300

Oczyszczacze firmy WINIX to wydaje urządzenia, spełniające najwyższe normy. Posiadają certyfikaty Energy Star, CE oraz RoHS, certyfikaty międzynarodowych organizacji: AHAM CADR, ECARF oraz UK Allergy. Wg większości rankingów na świecie wyróżniające się wysoką jakością i najlepszą opłacalnością w porównaniu do produktów konkurencyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną w naszym sklepie internetowym.

Oczyszczacze powietrza - Certyfikaty Winix

ZOBACZ W SKLEPIE

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt