Targi IFA2018 – okiem Enerzon

 In News

Berlińskie targi elektroniki użytkowej IFA 2018 już za nami.

To wyjątkowe wydarzenie na mapie imprez targowych na świecie. Mimo, iż w tym roku jakby nieco wolniej świat technologii podkręcał tempo – może trochę za sprawą przeciwnego trendu slow – to z całą pewnością warto było tu się pojawić. Giganci tacy jak Samsung, Panasonic, Sony, LG, Philips jak co roku prześcigali się w sposobie prezentacji swoich najnowszych produktów: od telewizorów OLED/QLED z ekranami o rozdzielczości 8K przez inteligentne lodówki i całą gamę wyposażenia domu typu Smart home. Roboty sprzątające jak i roboty do zadań specjalnych, uzbrojone w sztuczną inteligencję są już niemal stałymi bywalcami targów IFA. Coraz częściej można je dostrzec nie tylko na wystawach targowych, ale w komercyjnych i przemysłowych zastosowaniach. Cieszy nas, iż robotyka trafiać zaczyna pod strzechy i z pewnością to właściwy kierunek rozwoju techniki. Ma ona bowiem służyć poprawie komfortu i wydajności pracy nas – ludzi.

Jak co roku mieliśmy okazję spotkać osobiście i porozmawiać z naszymi dostawcami i producentami, z którymi współpracujemy. Nasi partnerzy zaprezentowali i w tym roku kilka ciekawych nowości, którymi chcemy się z Wami podzielić. Znany już całkiem dobrze na naszym rodzimy rynku producent promienników podczerwieni VEITO, przedstawił najnowszy model grzejnika hybrydowego, który łączy w sobie wyjątkowy i nieco orientalny styl oraz dwie technologie dystrybucji ciepła: promieniowania w widmie podczerwieni oraz konwekcji. Najnowszy promiennik VEITO MANTA zaprojektowany został do ogrzewania przede wszystkim zamkniętych pomieszczeń i w przeciwieństwie do sztandarowych promienników z serii VEITO BLADE, najnowszy model ogrzewa prócz ludzi i przedmioty również powietrze. Jak wygląda najnowszy „batman” od VEITO możecie ocenić sami.

Promiennik Podczerwieni Veito Manta

Oczyszczacze powietrza WINIX to kolejna grupa produktów, które nas szczególnie interesowały podczas pobytu w Berlinie. Najnowsze propozycje płd. koreańskiego producenta, to oczyszczacz powietrza WINIX ZERO+ będący następcą popularnego i świetnie wykonanego modelu HR1000 WiFi jednak z nieco odmienionym perforowanym przednim panelem.

Kolejny model znajdujący się na przeciwległym biegunie to WINIX Zero N, który zastępuje najmniejszy dotychczas oferowany model WINIX P150, używany do oczyszczania pokoi dziecięcych i małych gabinetów.

Wśród nowości WINIX’a pojawił się także ewaporacyjny nawilżacz powietrza z funkcją oczyszczania – WINIX AW500 – będący mniejszym, młodszym bratem cieszącego się popularnością i wydajnego modelu nawilżacza WINIX AW600. Ten ostatni na szczęście pozostaje w stałej ofercie WINIX, co nas bardzo cieszy.

Oczyszczacze Powietrza Winix

Na targach IFA wzbudził niezwykłe zainteresowanie również pewien producent, który promował rozwiązania z zakresu techniki fotografii artystycznej. Jaki efekt można uzyskać kierując gdzie trzeba odpowiednie światło? Możecie to ocenić sami.

Fotografia artystyczna

Na koniec, rzeczy małe ale potrafiące cieszyć tych, którzy obok modnych gadżetów nigdy nie przechodzą obojętnie. Wydawać by się mogło, że Casio podzieliło losy znanego skandynawskiego producenta telefonów z najdłużej pracującą baterią…A tu niespodzianka. Hit targów IFA 2018! Zegarek lub raczej super Smartwatch CASIO zdobywca prestiżowej, głównej nagrody #IFA2018. Firma Casio nie oddała pola i nadal świetnie odnajduje się jak widać w produkcji elektronicznych zegarków z wyświetlaczem. Oceńcie sami czy ten model zasługuje na miano super smartwatcha. Naszym zdaniem tak.

IFA2018

IFA2018 Casio Best Enerzon

Recommended Posts

Leave a Comment

Contact Us

We're not around right now. But you can send us an email and we'll get back to you, asap.

Not readable? Change text. captcha txt
Ogrzewanie promiennikowe w Kopalni soli Wieliczka - Enerzon